ŞİRKET PROFİLİ
Firmamız deneyimli ekibi ile alçak gerilim, orta gerilim  güç  dirençleri sektöründe müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek gerekli bilgi birikimini, tecrübesini etkin kullanmak amacı ile Sakarya’da kurulmuştur. İnverter frenleme dirençleri, motor yolverme dirençleri , özel imalat  güç  dirençleri , rezistif, endüktif ve kapasitif yük bankalarının tasarımı, imalatı ve testlerini  yüksek kalite anlayışı ile gerçekleştirmeyi, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı, ilk defasında ve her defasında aynı kalitede daha ekonomik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

 KALİTE POLİTİKAMIZ,
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmek.  Müşteri memnuniyetini ve  kalitede sürekliliği sağlamak. Mevcut personeli eğiterek verimi artırmak, maliyetleri düşürmek ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymaktır. Her türlü müşteri talebini karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, sektörde öncü olan, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, dışa açık, sürekli gelişen uluslararası standartlara uygun bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşteri odaklı bir üretici olarak hedefimiz, üstün kalitedeki kusursuz ürünlerimizle kendimizi iş ortaklarımıza hizmet etmeye adamaktır. Misyonumuzla birlikte çalışan-larımız, toplumumuz ve paydaşlarımıza olumlu katkılarda bulunmayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ,
Firmamız müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla, deneyimli kadrosuyla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.
 
DEĞERLERİMİZ,
Dürüst, şeffaf ve etik, İnsana saygılı, çevreye duyarlı, yaratıcı ve yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarının gelişimini destekleyen, takım  çalışmasını önemseyen.
 
ARGE
Firmamız bünyesinde AR-GE çalışmaları devam etmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda , ürünlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Enerji sektörünün ihtiyacı olan ürünlere ; kalitemizi, tecrübemizi, bilgimizi ve sizin o eşşsiz desteklerinizi de katarak, daima yeniliklerle sizlerin karşınızda olacağız. Akkor Elektirik © 2017 Tüm Hakkı Saklıdır